Interjeri

Katrs no 59 dzīvokļiem ir projektēts domājot par iedzīvotāju ērtībām un komfortu. Radot ēkas vispārējo projektu, projektēšanas procesa lielākā daļa tika veltīta katra dzīvokļa lietderīgās platības maksimāli efektīvai izmantošanai.
Dzīvokļi

Sea Breath – maigie krēmkrāsu toņi, dabiski materiāli un gaismas bagātība.

Katrs interjera elements rada piejūras mājas mājīguma un viesmīlības atmosfēru. Gleznainas dabas iedvesmota izsmalcinātība – tā var aprakstīt Sea Breath stilu. Koka, akmens un ķieģeļu faktūras virsmas, izmeklētas un komfortablās mēbeles, kā arī augstas kvalitātes audumi piešķir mājoklim romantisku un mājīgu noskaņojumu.

Urban – lakoniski, funkcionāli un nekā lieka.

Strikta ģeometrija, vienkāršs ritms un lakonisks minimālisms – tie ir trīs pamati, kas veido Urban stilu. Vienkāršas un funkcionālās formas ir akcentētas ar faktūras materiāliem: matēts metāls, glancēts stikls un hromētas detaļas, bet spīdīgas virsmas vizuāli palielina telpu.

Vintage stila atturīgs greznums un elegance.

Cēlmateriāli un klasikas labākās tradīcijas ir nevainojamas gaumes iemiesojums. Mierīgas krāsu gammas pasvītrotas ar kontrastējošiem akcentiem – atsevišķiem tumškoka mēbeļu elementiem un dārgiem audumiem. Taisnās vertikālās un horizontālās kontūras mīkstina apaļas detaļas un audumu drapējumi.