Projekts

Blueberry projekts ir 59 dzīvokļu dzīvojamais komplekss Jūrmalā, klusā un mājīgā vietā – Bulduros, blakus biezam priežu mežam starp Lielupi un Baltijas jūru. Pastaiga līdz jūrai aizņems ne vairāk par 10 minūtēm.

Kūrorta unikālā daba un attīstīta infrastruktūra

Ekoloģisks mājoklis jūras krastā

Tuvāk dabai: moderni un ērti dzīvokļi

Blueberry komplekss

Arhitektūras ansamblī valda mūsdienīgi un aktuāli risinājumi un tendences: koks, stikls un betons. Katrs no 59 dzīvokļiem ir radīts pēc individuāla projekta, kā arī ir iespēja iegādāties dzīvokli ar gatavu interjera dizainu vienā no trim piedāvātajiem interjera stiliem.

Latvijā uzturēšanās atļauja

Sākot ar 2010. gadu, Latvija piedāvā ārzemju pilsoņiem iespēju saņemt uzturēšanās atļauju apmaiņā uz finanšu investīcijām biznesā un nekustamos īpašumos. Pašlaik Latvijā ir vislabvēlīgākie noteikumi uzturēšanās atļaujas saņemšanai salīdzinot ar citām Eiropas valstīm. Iegādājoties nekustamo īpašumu Blueberry projektā, LNK Properties piedāvā juridisko pavadīšanu un palīdzību visos dokumentu noformēšanas posmos.

  • 1
    ŠENGENAS LĪGUMA VALSTU BRĪVA APMEKLĒŠANA BEZ VĪZAS
  • 2
    AUTOMOBIĻU, KUTERU UN JAHTU REĢISTRĀCIJA UZ SAVA VĀRDA LATVIJĀ
  • 3
    UZTURĒŠANĀS ATĻAUJU SAŅEMŠANAS IESPĒJA ARĪ INVESTORA ĢIMENES LOCEKĻIEM – LAULĀTIEM DZĪVESBIEDRIEM UN NEPILNGADĪGIEM BĒRNIEM.